התקשרו עכשיו! 055-6623324

  את הצמיגים מתקנים מתחת לבית

  פנצ'ריות רבות ברחבי הארץ מעניקות שירות של תיקון צמיגים בגלל סיטואציות שונות שבהם נתקלו נהגים, כשלרוב הצורך מגיע כאשר יש פנצ'ר בגלגלים וצריך להחליף את הצמיג. בנוסף, ישנה גם אופציה לתקן את הצמיג ולא להחליפו לחלוטין, תלוי כמובן ברמת הפנצ'ר והנזק שנעשה לאותו צמיג. עם זאת, יש מענה גם אם תרצו שצוות יגיע עד אליכם, כאשר חברת צמיגי אוריה אשר מתמחה בכל סוגי התיקונים לצמיגים ומעניקה שירות של תיקון צמיגים ופנצ'רים ממש עד הבית או בדרכים.

  כמעט כל נהג מתמודד פעם אחת לפחות עם פנצ'רים. השאלה היא כיצד אנחנו מתפעלים את הסיטואציה ועל מה ויתרנו בדרך בשביל לתפעל אותה בעצמנו. כיום, אתם לא חייבים לעשות את זה בעצמכם. אפשר לפנות לצמיגי אוריה אשר מפעילים שירות של פנצ'ריה ניידת ותיקון צמיגים ממש עד הבית או המקום בו התרחש הפנצ'ר. עבור רבים השירות נראה כשירות יקר ולא משתלם, אך זה רק אומר שהם לא ביררו לעומק על הנושא ומעדיפים לפספס לפעמים ימי עבודה שלמים או פגישות חשובות רק כי החליטו להרים את הרכב באוויר בעצמם.

  אחת לתקופה – בדיקה ותיקון צמיגים

  צמיג זה דבר שנשחק. אין מה לעשות, זה המצב וזה מה שקורה במרוצת השנים. עקב השחיקה, נוצרים פנצ'רים וגם האוויר יורד בקצב יותר מהיר. לשם כך, צריכים אחת לתקופת לבדוק את תקינות הצמיגים ואם יש צורך, גם להחליף את אלה שנשחקו – או את כולם, אם לא בא לכם להתעסק בכך שוב תוך פרק זמן קצר יותר.

  תיקון צמיגים

  אם אתם זקוקים לשירות של תיקון צמיגים, ניתן היום לעשות זאת בקלות וביעילות ממש מתחת לבית, באמצעות שירות פנצ'ריה עד הבית של חברת צמיגי אוריה, אשר מפעילה את השירות 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע (מלבד יום שבת) ומתחייבת להגעה של צוות התיקון עד כחצי שעה מרגע הקריאה. אז אם אתם זקוקים למילוי אוויר, תיקון פנצ'ר או החלפת צמיגים, התקשרו באופן מידי לחברת צמיגי אוריה ונגיע עד אליכם במהרה בשביל לפתוח עבורכם את הבעיה.

  התקשרו עכשיו! 055-6623324

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט