התקשרו עכשיו! 055-6623324

  החלפת צמיגים, תיקון תקרים ומילוי אוויר – עד הבית

  הרכב הוא מכונה עם המון חלקים שיכולים להתקלקל, כמו כל מכונה חשמלית שיש לנו. עם זאת, ישנם גם חלקים שיכולים להתקלקל לעתים קרובות הרבה יותר, כמו למשל הצמיגים של הרכב. בסופו של דבר מדובר בחלק שנשחק בקצב גדול יותר, חלק שכל הזמן מתחכך באספלט. הדבר גורם לפנצ'רים, ירידת לחץ אוויר ועוד. אם נתקלתם בבעיה שכזו ואתם זקוקים לשירות של תיקון תקרים, אפשר להיעזר במומחי הרכב של חברת צמיגי אוריה, שאף יכולים להגיע עד לביתכם בשביל לטפל בבעיה.

  נהגים רבים יכולים להיתקל במגוון בעיות כשהם נמצאים בדרכים או אפילו סתם ככה מתחת לבית, בעיות המצריכות התערבות מידית של אנשי מקצוע שמבינים בדיוק מה הם עושים ויכולים לתת מענה בצורה מהירה . עם זאת, לא כל חברה יכולה להעניק לכם את השירותים הנ"ל בצורה מקצועית ומהירה – ולעתים אנשים מתייאשים ופונים לאופציה שהם מכירים: הזמנת גרר ונסיעה למוסך או לפנצ'ריה.

  תיקון תקרים

  חברת צמיגי אוריה מתמחה במתן שירות מקצועי ויעיל עד הבית בכל הנוגע לתיקון צמיגים תקולים. אם אתם זקוקים לשירות של תיקון תקרים או אפילו מילוי אוויר, ניתן לפנות לצמיגי אוריה ובתוך זמן קצר יגיעו אליכם צוותי התפעול שיעניקו לכם מענה לבעיה. החברה, אשר מעניקה שירותים 24 שעות ביממה, מתחייבת להגיע לביתכם או למקום בו נוצר התקר בגלגל עד חצי שעה מרגע הקריאה וכך תבטיחו גם שהבעיה תטופל בדרך המהירה ביותר.

  שירותי דרך – רק אצל צמיגי אוריה

  מעבר לשירותי הדרך שנותנת חברת צמיגי אוריה עבור טיפול בצמיגים, ניתן להיעזר במומחי הרכב של החברה גם אם מדובר בתקלות חשמל או מצבר ברכב, ניתן אפילו להזמין שירות של שאיבת דלק שגוי והחלפתו בדלק תקין. שירות של תיקון תקרים והחלפת צמיגים זו כמובן המומחיות של החברה ושל הצוותים שלה, אך גם במקרים אחרים בו תזדקקו לשירות עבור תקלות שנוצרו בדרך או בחנייה בביתכם, אל תהססו ופנו לחברת צמיגי אוריה שתאבחן עבורכם את הבעיה ותיתן פתרון מהיר ובמחיר ללא תחרות.

  התקשרו עכשיו! 055-6623324

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט