התקשרו עכשיו! 055-6623324

  המקצוענים בתחום שאיבת דלק שגוי

  לכל כלי רכב ממונע המתבסס על דלק, ישנו סוג דלק ספציפי אחד בלבד אליו הוא מותאם- בין אם מדובר על בנזין נטול עופרת 95, בנזין 98 וסולר המותאם לרכבי דיזל. על אף שללא ספק צריך להשתמש בסוג הדלק עליו ממליץ יצרן הרכב, בסופו של יום כולנו בני אדם אשר מפעם לפעם מתבלבלים ועלולים למלא ברכבנו סוג דלק לא נכון. השימוש בדלק שאיננו מתאים לסוג הרכב שלנו עלול לגרום לנזקים חמורים למנוע, ואף ליצור תקלה שלא ניתן יהיה לתקן. לכן, אם שמתם לב שמילאתם סוג דלק לא נכון, אל תניעו את הרכב- כך תוכלו למנוע נזקים משמעותיים. לאחר מכן, מומלץ לחייג מיד לחברה אשר מציעה שאיבת דלק שגוי.

  שירות שאיבת דלק שגוי – איך זה עובד?

  כאמור, שימוש בסוג דלק שגוי ברכב ממונע עלול לגרום לנזקים משמעותיים ואף בלתי הפיכים למנוע הרכב. לכן, חשוב לטפל בתקלה מוקדם ככל האפשר ולהימנע מהתנעת הרכב, כמו גם לפנות מוקדם ככל האפשר אל חברה המציעה שירות שאיבת דלק שגוי. צוות החברה יגיע עד אליכם וימנע מכם את ההוצאות ועוגמת הנפש הכרוכה בהמתנה לגרר שייקח את הרכב עד המוסך, ויבצע את שאיבת הדלק השגוי באמצעות מכשירים ייחודיים במקום. בנוסף לשאיבת הדלק השגוי באמצעות משאבה ייעודית, יש לנקות את המזרקים והפילטרים באופן יסודי ומוקפד על מנת למנוע נזקים נוספים ולאפשר לרכב לשוב ולפעול כראוי. חשוב לזכור כי מדובר בהליך מורכב שחשוב שיבוצע על הצד הטוב ביותר, ולכן מומלץ לפנות אל חברה בעלת ניסיון, כמו גם זמינות גבוהה בפריסה ארצית, ולא להתפשר על בעל מקצוע חסר ניסיון אשר מציע מחיר נמוך.

  לפנות אל המומחים בתחום

  בסופו של יום, התנהלות ללא רכב במדינת ישראל היא מורכבת וקשה, ולכן חשוב לשמור על הרכב שברשותנו תקין ובמצב מכני טוב. לכן, גם כאשר נופלות טעויות חשוב לפנות אל המומחים בתחום על מנת לתקן אותן ולהחזיר את הרכב למצב הטוב ביותר. חברת צמיגי אוריה היא חברה ותיקה ומוכרת באזור הצפון, אשר מציעה שירותי שאיבת דלק שגוי עד הבית או עד המיקום בו אתם נמצאים. לפרטים נוספים צרו עימנו קשר דרך האתר או הטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

  התקשרו עכשיו! 055-6623324

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט