התקשרו עכשיו! 055-6623324

  שירותים עד הבית: שאיבת דלק שגוי, החלפת צמיגים לרכב, החלפת מצבר

  ישנם אנשים רבים שלא החליפו את הצמיגים לרכב שלהם במשך שנים רבות, כאשר לרוב מדובר בחוסר ידע, מעט רצון להיכנס לנושא וכמובן, אחת הבעיות הגדולות של כולנו, חוסר בזמן – מתוך השערה שהנסיעה למוסך, החלפת הצמיגים והטיפול ברכב ייקחו זמן רב ולמעשה "יחסלו" לנו את יום העבודה – כך הצמיגים של הרכב שלנו נדחקים לתחתית רשימת העדיפויות. בשביל לתת מענה על הבעיות שציינו כאן, למעשה, בדיוק לשם כך – נפתחה חברת שירותי הדרך של צמיגי אוריה, אשר מעניקה שירותים רבים עד הבית ובמשך 24 שעות, כמו החלפת צמיגים לרכב או החלפת מצבר, תיקון פנצ'ר ועוד.

  החברה הוקמה מתוך הבנה שאם אנשים יבינו שאפשר להחליף את הצמיגים גם מבלי לצאת מהבית, בשעות הנוחות עבורם, אחוז החלפת הצמיגים בקרב אנשים יעלה משמעותית וכך פחות אנשים ייקחו הימור על החיים שלהם ושל משפחותיהם ויחליפו את הצמיגים לעתים תכופות יותר ובזמנים נכונים. השירות אותו מציעים מומחי הרכב של צמיגי אוריה תקף גם לתיקונים נוספים ברכב המצריכים התערבות של מכונאי.

  החלפת צמיגים לרכב

  חברת שירות הדרך צמיגי אוריה יכולה לתת עבורכם מענה למגוון בעיות ברכב – 24 שעות ביממה. גם אם נתקעתם באמצע הכביש או שקמתם בבוקר וראיתם צמיג תקול, ניתן לפנות לחברה ואנשיה יגיעו אליכם בתוך שלושים דקות בכדי לטפל בבעיה. לרוב, אנשים כלל לא מודעים לאפשרויות העומדות בפנים של תיקון הרכב באמצעות שירות עד הבית ומעדיפים לנסוע למוסך לטפל בבעיה. זה לוקח זמן, לפעמים גם מורט עצבים – וההבדל ברמת השירות והיחס האישי הוא עצום.

  החלפת צמיגים – בטיחותי וחשוב

  חוסר המודעות לחשיבות של החלפת צמיגים בזמן הוביל לכך שחברות כמו צמיגי אוריה הוקמו בשביל לעזור לאנשים לעשות זאת במהרה ומבלי לקחת סיכונים מיותרים. אם לא החלפתם צמיגים בשנתיים האחרונות, ניתן להתקשר לצמיגי אוריה ולבקש שיגיעו אנשים שייבדקו עבורכם את תקינות הצמיגים. יכול להיות שלא תצטרכו להחליף אותם כעת, אבל בהחלט תהיה לכם אינדיקציה מתי זה צריך לקרות בפעם הבאה ולא תיקחו סיכונים מיותרים.

  התקשרו עכשיו! 055-6623324

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט