התקשרו עכשיו! 055-6623324

  שירותי דרך – בכל מקום: פנצ'ריה ניידת

  אחרי שנים רבות בהן היינו צריכים להחליף את הגלגלים בעצמנו אם נתקלנו בפנצ'ר, כיום ישנה אפשרות גם להזמין שירותי דרך של פנצ'ריה ניידת אשר יכולה לתת את המענה שאנחנו צריכים בכל מקום, אפילו ממש מתחת לבית. חברת צמיגי אוריה זיהתה את הצורך שיש לאנשים רבים, השיקה שירות של פנצ'ריה ניידת אשר זמינה 24 שעות ביממה (עד שעה מכניסת השבת והחל משעה לאחר צאת השבת) אשר מעניקה שירות של תיקון צמיגים, תיקול פנצ'רים, החלפת צמיגים, החלפת מצברים ועוד.

  שירות של פנצ'ריה ניידת מתאים כמעט לכל מי שלא רוצה לקחת סיכון בתיקון הרכב בעצמו. כשאנו מרימים את הרכב באמצעות הכלים שיש לכל אחת מאתנו בתא המטען, אנחנו למעשה לוקחים סיכון שהגלגל שהרכבנו לא יחזיק מעמד ועלול להשתחרר במהלך הנסיעה. בנוסף, לא תמיד מתאים לנו להחליף את הגלגל גם מבחינת הבגדים שאנו לובשים וגם מבחינת הזמנים. לשם כך בדיוק, יש אפשרות להתקשר לצמיגי אוריה ולקבל מענה לכל בעיה בתוך חצי שעה מרגע הקריאה.

  פנצ'ריה ניידת

  לחלקכם זה אולי נשמע דמיוני, אבל שירותי הדרך של צמיגי אוריה כוללים מגוון רב של פתרונות עבור כמעט כל תקלה שתיתקלו בה בדרככם או אפילו בבית, רגע לפני שבאתם לצאת. שירות פנצ'ריה ניידת של חברת צמיגי אוריה מאפשרת לכם למצוא פתרון עבור פנצ'ר שקרה לכם בדרכים, החלפת צמיגים, מילוי אוויר ואפילו שאיבת דלק שגוי והחלפתו בדלק הרגיל של הרכב. כאמור, בחברת צמיגי אוריה מתחייבים להעניק מענה בתוך חצי שעה מרגע הקריאה, דבר שמאפשר גם לטפל ברכב מבלי לשבש את כל לוח הזמנים שתכננתם.

  צמיגים תקולים? כך תחליפו אותם במהירות ובמקצועיות

  אם גיליתם צמיג תקול, חסר לכם אוויר או אפילו נוצר לכם פנצ'ר ממש באמצע הדרך בחוסר מזל שכזה, אין זה סוף העולם ולא צריך להיכנס לבהלה. לא צריך לשלוף את הכלים או להזמין גרר באופן מידי, אלא פשוט להתקשר לחברת שירותי הדרך של שירותי אוריה אשר עורכים הבחנה מהירה של הבעיה, מעניקים פתרון מהיר וגם במחיר לא תמצאו יותר זולים בתחום.

  התקשרו עכשיו! 055-6623324

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט