התקשרו עכשיו! 055-6623324

  שירות יעיל ומהיר: תיקון צמיגים 24 שעות

  פנצ'ר בגלגלים זה אף פעם לא משהו נעים שיכול לקרות לנו. אם גם אתכם תפס איזה פנצ'ר שכזה בדיוק בזמן הכי לא מתאים, במיקום הכי לא מתאים, בדיוק ברגע שאתם ממהרים למקום מסוים, אז אתם ככל הנראה צריכים שירות של תיקון צמיגים 24 שעות אשר אותו מעניקה חברת צמיגי אוריה באזור חיפה. באמצעות שירות זה ניתן להזמין תיקון פנצ'ר והחלפת צמיגים בדיוק עד למקום שבו אתם נמצאים, מבלי להיעזר בשירותי גרר, בלי ללכלך את הידיים שלכם ובלי להרים את הרכב באוויר באמצע הכביש המהיר או בחנייה.

  שירות של תיקון צמיגים 24 שעות ניתן רק על ידי חברות בודדות בארץ, ביניהן חברת צמיגי אוריה אשר זיהתה את הצורך והבעיה בה נתקלים נהגים רבים וכעת היא מספקת את השירות עם התחייבות להגעה של עד חצי שעה של צוותי מומחי הרכב של החברה בשביל לטפל בבעיה שלכם. נשמע לבטח כמו שירות יקר מאוד, אך גם כאן החברה הפתיעה עם מחיר הוגן במיוחד עבור השירות.

  תיקון צמיגים 24 שעות

  חברת צמיגי אוריה מתמחה במתן שירות לבעיות בצמיגים. אם מדובר בפנצ'ר, מילוי אוויר או החלפת צמיגים, החברה מעניקה שירות של תיקון צמיגים 24 שעות במשך כל ימות השבוע, מלבד יום שבת, אך חוזרת להעניק שירות כשעה לאחר צאת השבת. השירות ניתן כמובן גם אם אתם תקועים באמצע הדרך ולא יודעים מה לעשות, או שגיליתם את הפנצ'ר בבוקר בביתכם ואין לכם זמן לתקן אותו בעצמכם – ובטח שלא ללכת למוסך.

  לא רק צמיגים

  חברת צמיגי אוריה אמנם מתמחה בעיקר במתן שירות עבור בעיות בצמיגים, מעניקה שירות של תיקון פנצ'רים עד הבית, החלפת צמיגים תקולים ומילוי אוויר בצמיגים בעת הצורך, אך ישנם שירותים נוספים אשר אותם מעניקה החברה ומספקת פתרונות למגוון מצוקות שאנשים יכולים להיתקל בהן במהלך הנהיגה או אפילו בחנייה בבוקר, מבלי שהתכוננו לכך. החלפת מצבר, שאיבה והחלפה של דלק שגוי ועוד מגוון שירותי דרך יעילים עד הבית, במקצועיות, מהירות – ובמחיר הכי נוח בשוק.

  התקשרו עכשיו! 055-6623324

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט