התקשרו עכשיו! 055-6623324

  תיקון עד הבית: שירות פנצ'ריה ניידת

  אחרי שהבינו את הצורך, חברת צמיגי אוריה החליטה לצאת בשירות חדשני של פנצ'ריה ניידת בחיפה אשר מעניקה פתרונות לבעיות צמיגים עבור אלפי לקוחות בשנה. אם גם אתם נתקלתם בבעיה בצמיגים, בפנצ'ר בלתי צפוי או שסתם אתם זקוקים למילוי אוויר ולא מתכננים להזיז את הרכב בקרוב, את כל השירותים הללו ניתן למצוא בצמיגי אוריה אשר מגיעים אליכם עד הבית או המקום בו קרתה התקלה ברכב או בצמיגים בתוך חצי שעה בלבד מרגע הקריאה שלכם.

  שירות של פנצ'ריה ניידת חיפה ניתן למי שצריך לתקן פנצ'ר באופן מידי ואינו מסוגל או לא רוצה לעשות זאת בעצמו. לא כל אחד יכול לתקן פנצ'ר – וגם מי שיודע, לא תמיד עושה זאת בצורה הכי טובה שיש וכאן מדובר בסכנת חיים ממשית, שכן הגלגל שהרכבתם עלול להשתחרר לפתע באמצע הנסיעה אם לא חיזקתם אותו כמו שצריך, מעבר לשלל בעיות שיכולות להיווצר בשל כך. לפעמים, עדיף לא לקחת סיכונים ובמקרה שאתם צריכים להחליף צמיג או גלגל, להזמין שירות של פנצ'ריה ניידת ולחסות את הבעיות.

  פנצ'ריה ניידת חיפה

  אחד היתרונות הגדולים ביותר של שירות פנצ'ריה ניידת הוא ההגעה עד לביתכם, או עד למיקום בו נמצא הרכב בו תצטרכו לטפל. פנצ'ר זה לא משהו שתופס אותנו מוכנים אף פעם, הוא תמיד מגיע בהפתעה ולרוב, כך יעידו רבים, ברגע שאנחנו הכי לא מוכנים לו. לשם כך בדיוק יש שירות של פנצ'יה ניידת אשר מאפשרת לכם להזמין צוות שיחליף עבורכם את הפנצ'ר וגם יתקן לכם את הגלגל, כל השירות בחבילה אחת ומבלי לצאת מהבית.

  בעיות בגלגלים? פנו למומחים

  חברת שירותי הדרך של צמיגי אוריה, אשר מעניקה שירות אקסקלוסיבי של פנצ'ריה ניידת, מאפשרת לכם לתקן כמעט כל בעיה הקשורה בצמיגים, ממש מתחת לבית שלכם. החברה מעניקה גם שירותים נוספים כמו החלפת מצבר ושאיבת דלק שגוי, אך מתמחה בעיקר בבעיות הקשורות לצמיגים כמו תיקון פנצ'רים, החלפת צמיגים, מילוי אוויר בצמיגים ועוד. מתהליך הבנת הבעיה ועד להגעה של הצוות החברה מתחייבת לטווח זמן של חצי שעה בלבד, עוד שיקול שיש לקחת בחשבון, כמו גם מחיר הוגן וללא מתחרים.

  התקשרו עכשיו! 055-6623324

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט