התקשרו עכשיו! 055-6623324

  תיקון פנצ'ר 24 שעות

  בשנים האחרונות אנו עדים לשירות חדש ויעיל של תיקון פנצ'רים עד הבית אותו מציעות מספר ממש מועט של חברות, כאשר החברה המובילה בתחום באזור חיפה היא חברת צמיגי אוריה שמעניקה שירות של תיקון פנצ'ר 24 שעות עד הבית, כמו גם שירותים נוספים שיש בהם צורך כשאתם בדרכים ונתקלים בבעיות. שירות שכזה הפך לנפוץ מאוד כיוון שבחברה זיהו צורך מסוים בקרב נהגים שהיו זקוקים לשירות הזה אך לא השתמשו בו בגלל שהמקרים קרו באמצע הלילה, בשעות הבוקר המוקדמות ועוד.

  לשם כך בדיוק, החליטה חברת צמיגי אוריה להעניק לנהגים אפשרות נוספת, לפנות לחברה אם צורך לשירות של תיקון פנצ'ר 24 שעות אשר מאפשר לנהגים להזמין צוות שיטפל בבעיה בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע (השירות ניתן עד שעה לפני כניסת השבת והחל משעה לאחר צאת השבת), כאשר החברה אף מתחייבת להגעה של הצוות עד טווח של חצי שעה מרגע פתיחת הקריאה.

  החלפת צמיגים, מילוי אוויר ותיקון פנצ'ר 24 שעות

  מעבר להחלפת צמיגים ותיקון פנצ'רים בגלגלים, חברת צמיגי אוריה מעניקה מגוון שירותים נוספים אשר ניתנים לנהגים בביתם או בדרכם, תלוי איפה קרתה התקלה שבגינה הזמינו את שירותי הדרך של חברת צמיגי אוריה. החברה שמה לה למטרה להגיע לכל בית באזור הצפון אם תקבל קריאה ומתחייבת להגיע בתוך זמן קצר ולטפל בבעיה, גם אם מדובר בשירות של מילוי אוויר, החלפת דלק שגוי ועוד. החברה נותנת שירות מזה שנים והצוותים אינם מתפשרים על איכות השירות.

  שירותי דרך – רק אצל החברות המובילות בתחום

  חברת צמיגי אוריה מתחייבת לתת מענה מהיר ויעיל לבעיות בהן נתקלתם בדרככם או סתם בחנייה של ביתכם, כמו גם החלפת מצברים אם יש צורך בכך, תיקון פנצ'רים באמצע הלילה, בשעות הבוקר המוקדמות, בביתכם או בדרך ועוד שלל פתרונות למקרים בהם אתם עלולים להיתקל. מדובר בשירותים שלעתים נראים לאנשים כמו משהו יקר מאוד, שקשה מאוד לממן, אבל גם כאן, אין לחברת צמיגי אוריה מתחרים. המחירים מאוד הוגנים, לא תמצאו זול מהם – והשירות הוא תמיד הטוב ביותר.

  התקשרו עכשיו! 055-6623324

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט