התקשרו עכשיו! 055-6623324

  תיקונים עד הבית: פנצ'ריה 24 שעות בחיפה

  דמיינו לעצמכם סיטואציה בה אתם צריכים להגיע למקום מסוים בפרק זמן שחישבתם מראש, לקחתם מרווח זמן בשביל להגיע אליו מבלי לדאוג ולפתע, כך פתאום, מבט קטן לצמיגי הרכב מראה: יש לכם פנצ'ר. ברגע זה הכל נראה פתאום שחור. אין אפשרות להגיע בזמן למחוז חפצנו, לא נצליח לתקן את הפנצ'ר בזמו וגם אם כן נחליף את הגלגל, נהיה חייבים ללכת לתקן את הגלגל הנוסף במוסך הקרוב בשביל לא לקחת סיכונים וכמובן, נלכלך את הידיים והבגדים והפגישה שתכננו ככל הנראה כבר לא תקרה. למעשה, אם להיות כנים – כל היום מקבל תפנית שלילית שכלל לא צפינו.

  עם זאת, גם לנושא הזה יש פתרון. חברת שירותי הדרך של צמיגי אוריה מעניקים שירות של פנצ'ריה 24 שעות בחיפה אשר מאפשרת לכם לקבל שירות תיקוני פנצ'ר והחלפת צמיגים בכל מקום בו תיתקלו באזור וזאת בתוך פרק זמן קצר תוך התחייבות להגעה של מומחי הרכב של החברה בתוך שלושים דקות מרגע הקריאה שלכם – ולא בין שעתיים לשלוש שעות כמו בחברות הגרר שכבר התרגלנו לזמנים שלהם.

  פנצ'ריה 24 שעות בחיפה

  ובכן, אם בעבר כלל לא שקלנו להזמין שירותי רכב לתיקון פנצ'ר שגילינו בבית או קרה לנו באמצע הדרך, כיום האפשרות קיימת ואף נוצר צורך מסוים בקרב הנהגים שלא רוצים להתמודד עם הסיטואציה של תיקון הצמיג התקול והחלפתו. חברת צמיגי אוריה זמינה עבור הלקוחות 24 שעות ביממה עד שעה מכניסת השבת וכשעה לאחר מוצאי שבת עבור מתן מענה לשלל תקלות ברכב – ובכל מקום.

  אין התקלות: שירותי רכב בכל מקום

  חברת צמיגי אוריה מספקת מגוון שירותי דרך עבור נהגים שנתקלו בסיטואציות שאין ביכולתם לתפעל באזור חיפה והסביבה. החברה מציעה שירות של החלפת מצבר עד הבית או בכל מיקום בדרך, החלפת צמיגים, תיקון פנצ'ר, מילוי אוויר, החלפת ברגים תקועים או תקולים ועוד. מעבר לשירות המהיר והאדיב, לא תמצאו גם מחיר יותר טוב וזול מזה של חברת צמיגי אוריה. החברה מתמחה בכל סוגי הפתרונות עבור החלפת גלגל, צמיג או תיקון פנצ'ר ביעילות ובמהירות.

  התקשרו עכשיו! 055-6623324

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט