התקשרו עכשיו! 055-6623324

  החלפת גלגל עד הבית

  החלפת גלגל עד הבית במהירות ובמקצועיות

  כיום נהוג לבצע החלפת גלגל עד הבית וזאת עקב העובדה כי פחות ופחות אנשים יודעים איך להחליף גלגל לבד. בואו נודה על האמת החלפת גלגל זה לא עניין של מה בכך ורבים וטובים מסתבכים בגלל זה. כאן המקום לומר כבר בהתחלה שאתם צריכים להחליף גלגל הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות זה להזמין את צמיגי אוריה, ועל כך נרחיב בהמשך הדרך. מה שבטוח הוא שגלגל לא כדאי להחליף לבד מכיוון שהדבר מצריך ידע וגם עבודה קשה ולכן כדאי להזמין מומחים שיעשו זאת.

  החלפת גלגל עד הבית – מה לשאול את הפנצ'ריה לפני שאנו מזמינים אותה

  אם אתם צריכים לבצע החלפת גלגל עד הבית אתם צריכים להזמין את הפנצ'ריה הטובה ביותר שתעשה זאת. לכן עולה בוודאי אצלכם השאלה מה לעשות כאשר אנו מזמינים את הפנצ'ריה ועל מה לשים דגש בנושא זה? אם כן כאשר אתם מזמינים את הפנצ'ריה הדבר הראשון שאתם חייבים לברר זה הזמינות שלה תוך כמה זמן היא תגיע אליכם וכך תדעו האם כדאי להזמין אותה או להתקשר לפנצ'ריה אחרת. לצד זאת אתם צריכים לברר את המחיר שייקחו לכם על החלפת פנצ'ר וזאת בכדי להבטיח כי לוקחים ממכם את המחיר ההוגן ביותר שיש ולא עובדים עליכם וזה חשוב מאוד לשים עליו דגש.

  מגיעים אליכם עד הבית – צמיגי אוריה

  אם כן אין מחלוקת על כך כי צמיגי אוריה הם הטובים בשוק וזאת עקב העובדה כי הם החברה האמינה ביותר במשק. צמיגי אוריה מאמינים אמונה שלמה בהוגנות כלפי הלקוחות שלהם והדבר בא לידי ביטוי בכל פעולה ופעולה שלהם. לצד האמינות וההוגנות החברה שמה דגש על שירות ברמה גבוהה ועל זמינות מיידית להגיע אליכם במהירות. הידע הטכני של עובדיה של צמיגי אוריה הוא עצום וכך הם מסוגלים לבצע את החלפת הצמיג בזמן המהיר ביותר שיש והטוב ביותר שיש. רוצים את הטובים ביותר? מעוניינים להחליף צמיג במהירות? פנו אל צמיגי אוריה ולא תצטערו לרגע על כך שבחרתם בחברה המובילה בארץ בתחום החלפת הצמיגים.

   

  החלפת גלגל

   

  פנצ'ר עד הבית

  ישנם מקרים בהם אנו נתקלים בפנצ'ר במקום הכי לא צפוי והכי לא רצוי. או שזה קורה בבית, או באמצע הדרך, או במיקום בו אנו לא מרגישים כל כך בנוח להתחיל בתהליך התפעול שלו. עם זאת, בחברת שירותי הדרך של צמיגי אוריה אפשר להשתמש בשירות פנצ'ר עד הבית אשר מאפשר לכם להזמין את מומחי הרכב של החברה אשר זמינים 24 שעות ומתחייבים להגיע בתוך שלושים דקות למיקום שלכם ולתקן את הפנצ'ר במהירות.

  אם בעבר היינו צריכים להוציא את הכלים ולהתחיל להרים את הרכב בשביל להחליף את הפנצ'ר בגלגל, הרי שכיום כבר לא צריך ללכלך את הידיים ואין צורך להגיע עד למוסך הקרוב. אפשר להזמין שירות פנצ'ר עד הבית ולהימנע מכל הסיבוך הזה. בחברת צמיגי אוריה מבטיחים להגיע אליכם עד חצי שעה מרגע הקריאה ולהעניק לכם את השירות הטוב והיעיל ביותר, כך שסדר היום שלכם כלל לא ייפגע. תוכלו להחליף את הפנצ'ר בבטחה, לתקן את הגלגל התקול ואפילו להגיע לפגישה שכבר חשבתם שבוודאות תאחרו אליה.

  מבלי להתלכלך: שירות פנצ'ר עד הבית

  כמעט כל נהג נתקל בסיטואציה המתסכלת של התמודדות עם פנצ'ר באמצע הדרך או מתחת לבית. לרוב, נהגים מוצאים את הדרך להחליף את הגלגל בעצמם עם עזרה מחבר או ממש במו ידיהם – ומשם נוסעים לפנצ'ריה. אחרי שזיהו בחברת צמיגי אוריה את הצורך בתיקון פנצ'רים בבתים, השיקו את שירות פנצ'ר עד הבית שנותן מענה מהיר ומקצועי בדיוק לבעיה זו.

  החלפת צמיגים, פנצ'ר, מצבר ועוד: שירותי הדרך של צמיגי אוריה

  בניגוד למה שאנשים רבים חושבים, לא כל בעיה ברכב מצדיקה הגעה למוסך. ניתן לטפל במגוון בעיות ברכב גם בעזרת שירותי הדרך של חברת צמיגי אוריה, אשר מעניקה מגוון פתרונות לבעיות שעלולות לצוץ בדרך או בבית כמו תיקון פנצ'רים, החלפת צמיגים תקולים, החלפה ושאיבה של דלק שגוי אם קרתה תקלה חלילה ומתן מענה להמון תקלות נוספות. אם נתקעתם באמצע הדרך ואתם מרגישים חסרי אונים, אל תתייאשו ואל תזמינו גרר באופן מידי. בדקו בצמיגי אוריה במה מדובר ותבינו עד כמה מהר אתם יכולים לקבל פתרון לבעיה שלכם.

   

  שאלות תשובות

  החלפת גלגל לבד או על ידי מקצוען?

  החלפת גלגל לרכב היא איננה משחק. מדובר כאן בבטיחות ובחיי אדם. מומלץ לפנות לאיש מקצוע מומחה, מקצועי, מיומן ומומלץ בתחום ולהיזהר מחובבנים.

  למה לבחור בצמיגי אוריה?

  צמיגי אוריה פנצ'ריה ניידת זמינה 24/7 , מקצוענים ברמה גבוהה עם הרבה ניסיון ומתן שירות אמין והגון לכל לקוח.

  מהם אזורי השירות של צמיגי אוריה?

  אוריה פנצ'רייה ניידת חילוצי דרך מציעה שירותיה בחיפה והסביבה, מגיעים אליכם עד הבית 24 שעות. התקשרו עכשיו 055-6623324.

  התקשרו עכשיו! 055-6623324

   החלפת גלגלים עד הבית

   אין דבר יותר מרגיז ומעצבן בזמן נהיגה כמו פנצ'ר באחד מגלגלי הרכב. על מנת למנוע בעיות מסוג זה חשוב לוודא מידי פעם כי גלגלי הרכב תקינים וחזקים. כיצד? על כך נענה במאמר הבא יחד עם חברת צמיגי אוריה המנוסה בתחום.

   שירות מקצועי של החלפת גלגל עד הבית

   ככלל עבור כל רכב באשר הוא נדרש ורצוי לבצע מידי פעם בדיקות על מנת לוודא ולפקח כי הרכב מתוחזק כראוי, כך ניתן יהיה למנוע מראש בעיות ותקלות במהלך הנהיגה. מה רצוי לוודא מראש?

   ~יש לבדוק כי יש מספיק שמן במנוע.

   ~יש לבדוק כי יש מספיק מים ברדיאטור.

   ~ש לבדוק כי יש מספיק אוויר בגלגלי הרכב, ולנפח אותם במידת הצורך (ניתן לנפח את גלגלי הרכב בתחנות דלק). אך מה קורה כאשר אנו מתחילים להבחין כי כמות הפעמים שאנו נגשים לנפח את גלגלי הרכב היא גבוהה יחסית?

   במצב שכזה סביר להניח שישנה שחיקה ובלאי של גלגלי הרכב, כנראה שישנם סדקים רבים ועמוקים בגלגלי הרכב אשר גורמים להוצאת האוויר בגלגלים במהלך הנהיגה. במקרה שכזה כמובן מדובר בעניין של זמן עד שיוצר פנצ'ר באחד מגלגלי הרכב (וזאת כיוון שגלגלי הרכב חלשים). לכן חשוב להחליף את גלגלי הרכב השחוקים והבלואים, בגלגלים רכב חדשים וחזקים.

   אל דאגה, במידה ובאמת גלגלי הרכב שלכם שחוקים ובלואים אינכם חייבים לנסוע עד המוסך ולהמתין שם שעות ארוכות. כיום ניתן להזמין שירות מקצועי של החלפת גלגל עד הבית במהירות ויעילות.

   פנו אלינו

   חברת צמיגי אוריה, תשמח לעמוד לצדכם ולספק לכם שירות מקצועי, יעיל ואדיב עד ביתכם. לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר.

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט