התקשרו עכשיו! 055-6623324

  מצבר לרכב עד הבית

  בשנים האחרונות הוקמו מספר חברות של שירותי דרך, כאשר גם חברות גדולות שהיו קיימות בעבר הוסיפו מגוון שירותים לארסנל שלהן. עם זאת, בחברת שירותי הדרך צמיגי אוריה הבינו את הצורך של הלקוח אשר זקוק לטיפול מהיר ויעיל – ומציעים אפשרות למתן מענה במשך 24 שעות ביממה, תוך הבטחה כי אנשי המקצוע יגיעו עד אליכם בתוך 30 דקות מרגע הקריאה. השירותים המוצעים הם כמובן תיקון צמיגים עד הבית, החלפת מצבר לרכב עד הבית, החלפת צמיגים ועוד.

  רוב האנשים לעתים כלל לא מודעים לאפשרויות העומדות בפניהם, נתקלים בבעיה במקום מסוים או בביתם – ומיד מזמינים גרר שייקח את הרכב שלהם למוסך. הגרר עולה כסף, הזמן שלכם עולה לכם כסף וכמובן, התיקון במוסך עולה המון כסף. אז למה כל ההתעסקות הזאת ובזבוז הזמן? פנו לצמיגי אוריה, בכל בעיה בה נתקלתם ברכב – ובתוך שלושים דקות מומחי הרכב של החברה יגיעו עד אליכם בשביל לתת לכם מענה מקצועי, אדיב, מהיר ויעיל.

  הרכב לא מגיב? הגיע הזמן להחליף מצבר

  אם קמתם בבוקר, נכנסתם לרכב כשאתם בדרככם לעבודה והרכב לפתע לא מגיב לניסיונות שלכם להתניע אותו, ככל הנראה מדובר במצבר תקול או בבעיית חשמל כזו או אחרת. כעת, עומדות בפניכם מספר אפשרויות: ניתן להניע את הרכב באמצעות חיבור כבלים למצבר של רכב אחר ומיד להגיע למוסך, או שאפשר להזמין את שירותי הדרך של צמיגי אוריה אשר מעניקים שירות של החלפת מצבר עד הבית ובתוך שלושים דקות מרגע הקריאה יגיעו עד אליכם בכדי לתת מענה לבעיה.

  החלפת מצבר לרכב עד הבית – צמיגי אוריה

  חברת שירותי הדרך של צמיגי אוריה הוקמה על מנת לתת מענה לנהגים מתוסכלים שזקוקים לשירות מהיר בכל בעיה בה נתקלו ברכב. לרוב, ישנן בעיות שלא מצדיקות נסיעה למוסך ובזבוז של יום שלם ולעתים אף ימים בשביל לקבל את הרכב בחזרה. בדיוק לשם כך קיימת כיום האפשרות לתקן מגוון תקלות ברכב ממש בחנייה של הבית באמצעות מומחי הרכב של צמיגי אוריה. בשיחת טלפון אחת יגיע אליכם צוות שיתקן את הבעיה מתחת לבית.

  מצבר לרכב עד הבית

  Credit: Pixabay.com

  מצבר עד הבית בחיפה

  כמעט כל אחד ואחת מאתנו עבר בחייו את מקרה המצבר התקול, הרגע המתסכל בו הרכב לא מגיב כלל וכל מקורות החשמל בו שווקו חיים ולא ניתן לתפעל בו שום דבר. לפעמים זה קורה בגלל שהחשמל במצבר נגמר לחלוטין, או בגלל שהשארנו אורות דלוקים ברכב, המצבר פג תוקף, נהרס בגלל קורוזיה, או סיבות כאלה ואחרות. אם נתקלתם בבעיה כזו, האמינו או לא, אתם לא חייבים לקרוא לשכן עם הכבלים, שייתן למצבר שלכם דחיפה קלה בדרך למוסך הקרוב, אלא ניתן להרים טלפון לחברת שירותי הדרך צמיגי אוריה שיגיעו עד לביתכם ויחליפו עבורכם את המצבר במקום.

  חברת צמיגי אוריה מומחית במתן מענה לבעלי רכבים באזור חיפה והקריות במשך 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לבית הלקוח או למיקום בו נתקל בבעיה ממש בתוך שלושים דקות. בצמיגי אוריה ניתן למצוא שירות של החלפת מצבר עד הבית בחיפה וגם החלפת צמיגים עד הבית, כמו גם שאיבת דלק שגוי, תיקון פנצ'רים ועוד.

  מחזירים את החשמל: שירות מצבר עד הבית בחיפה

  הרכב לא מגיב לניסיונות שלכם להתניע אותו? ובכן, ככל הנראה מדובר במצבר תקול. עם זאת, לא מדובר בסוף העולם ובתוך שעה תוכלו להחליף את המצבר לרכב במצבר חדש. כיצד? ניתן להתקשר לחברת שירותי הדרך צמיגי אוריה ובתוך שלושים דקות יגיעו מומחי הרכב של החברה ויחליפו את המצבר התקול במצבר חדש.

  תיקונים ברכב עד הבית

  כיום, אין צורך להגיע למוסך בשביל תיקונים רבים ברכב. ישנם תיקונים שאפשר לעשות ממש בחנייה מתחת לבית, אם רק תרצו. לרוב, אנו פוחדים לבזבז את זמננו ודוחים טיפולים לרכב מתוך הבנה שברגע שנכנסת עם הרכב למוסך, ככל הנראה תצטרך להעביר שם את היום שלך – או להסתדר יום שלם (לפחות) בלי הרכב שלך. ובכן, לא עוד. חברת שירותי הדרך צמיגי אוריה מבטיחה לתת מענה מהיר ויעיל לבעיות שיכולות לצוץ כמו תיקון פנצ'ר או החלפת מצבר עד הבית, כמו גם שאיבת דלק שגוי, החלפת צמיגים ועוד מגוון שירותים שאפשר לעשות גם בחנייה הפרטית שלכם מבלי לצאת מהבית כלל, תוך מתן שירות מהיר ויעיל.

  התקשרו עכשיו! 055-6623324

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט