התקשרו עכשיו! 055-6623324

  שאיבת דלק שגוי

  אמנם לא מדובר בתקלה כל כך נפוצה בקרב נהגים בישראל, אך לפעמים חוסר ריכוז יכול להוביל אותנו לעשות טעויות שאמנם לא כל כך מתאימות לנו, אבל בהחלט יכולות להסב נזק גדול מאוד לרכב שלנו. אחת התקלות הללו שכאמור, לא כל כך שכיחה, היא הזרמת דלק שגוי למיכל הדלק של הרכב. זה יכול לקרות בעיקר ברכבים בהם צריך למלא סולר – ואדם שלא מודע לכך, בכוח האינרציה, ממלא דלק אוקטן 95. במקרה שכזה, חברת צמיגי אוריה מספקת שירות עד הבית של שאיבת דלק שגוי והחלפתו בדלק התקין של הרכב, בתקווה שלא נעשה נזק בלתי הפיך עד לאותו רגע.

  השירות ניתן עבור אנשים שהבינו שהרכב נמצא בבעיה ומשדר מצוקה, כיוון שרכבי סולר לא צריכים לנסוע עם אוקטן 95 וכמובן, גם לא להיפך. שוב, לא מדובר בבעיה שבה נתקלים בכל יום ורק לעתים רחוקות יחסית, אבל כשזה קורה צריך לטפל בכך באופן מידי ולא להמתין. לבטח לא להניע את הרכב ולנסוע איתו כך, שכן מדובר בנושא מאוד בעייתי שיכול להוביל לנזק קשה מאוד במנוע, נזק שיכול להגיע לאלפי שקלים.

   

  שירות עד הבית – שאיבת דלק שגוי

  אם בטעות הכנסתם דלק שגוי למיכל של הרכב שלכם, ברגע שהבנתם את זה יש לכבות את המנוע ולהזעיק עזרה. ניתן לפנות לצמיגי אוריה אשר כחלק ממגוון השירותים שהחברה מציעה, אפשר למצוא גם שירות של שאיבת דלק שגוי והחלפתו בדלק אחר, זאת באמצעות המכשור המתקדם ביותר, במהירות ומקצועיות – והכל במחיר ללא מתחרים. בנוסף לכך, ישנם שירותים שמעניקה החברה בנושא החשמל כמו החלפת מצבר תקול ועוד.

   

  צמיגי אוריה – כך תטפלו בצמיגים

  החברה שהוקמה במטרה להעניק לאזרחים שירותי דרך בצורה יעילה ומקצועית, מלבד שירות שאיבת הדלק שניתן, מעניקה מספר שירותים נוספים לכל דורש. המומחיות הגדולה ביותר של החברה הוא טיפול בצמיגים ובבעיות שנוצרו בעקבות שחיקה, פנצ'רים, או אפילו מילוי אוויר – וכל זה בשירות אשר זמין 24 שעות ביממה (מלבד ימי שבת) ותוך התחייבות של הגעה בתוך חצי שעה מרגע הקריאה ועד לתחילת הטיפול בבעיה.

   

  שאיבת דלק שגוי

  Credit: Pixabay.com

   

  שירות שאיבת דלק שגוי יכול להציל את הרכב שלכם

  תדלקתם דלק שגוי בטעות? אל דאגה, ניתן לפתור זאת על ידי שאיבת הדלק השגוי. למרות זאת, יש להתייחס לעניין בחומרה שכן האוטו די מהר עשוי לקרטע ולהיכבות במהלך הנסיעה, מצב לא נעים שאף אדם לא היה רוצה שיקרה לו. איך שואבים דלק שגוי? לא לבד, זה בטוח. מתקשרים לצמיגי אוריה, שמייד יגיעו אליכם, ישאבו את הדלק ויבצעו בדיקה כי הרכב נוסע בבטחה לאחר מילוי דלק נכון. והם גם זמינים 24/7 כך שגם בשעות הלילה הקטנות תוכלו לקבל מענה ועזרה.

   

  שירות שאיבה דלק שגוי – מה צריך לדעת?

  במידה ותדלקתם דלק שגוי, עליכם לפעול במספר מישורים. ראשית אתם חייבים ליצור קשר עם חברה מקצועית וותיקה בתחום ולבקש איש מקצוע שיבצע את העבודה. בשום פנים ואופן אל תנסו לעשות זאת לבד או לפנות לחברות זולות ולא מקצועיות. שאיבת הדלק השגוי נעשית במספר שלבים ומתרחשת על פי פרוטוקול עבודה מדויק כאשר פספוס של כל אחד מהשלבים שבאמצע יכול לגרום לכך שהרכב לא ייסע או שכן יניע אך הנסיעה תהיה אינה בטוחה. לא משחקים בכל מה שקשור לרכבים כי מדובר בחיינו ובחיי הנוסעים ברכב. לאחר שהרכב סודר, תעשו לעצמכם סדר בראש וודאו שאתם יודעים מהו הדלק הנכון עבור הרכב שלכם כדי להימנע מסיפורים מיותרים בעתיד. אחרי שהפנמתם, שתפו גם את כל הנהגים האחרים שנוסעים ברכב, במידה ויש. זיכרו שכולם עושים טעויות וברכו על כך שהיום קיים פתרון לכל בעיה ויש המון אנשים טובים שמתמחים בכל מיני תחומים בחיים וביניהם גם מכונאות.

   

  מהי העלות של שירות שאיבת דלק שגוי?

  כולם הרי ישלמו כל מחיר עבור תקלות שיכולות לסכן חיים ובכל זאת כדאי לשים לב שלא עוקצים אתכם. שירות שאיבת דלק מקצועי צריך להיות לא זול מידי אך גם לא יקר מידי. המחיר מגלם בתוכו את השעה שהתיקון מתרחש בה, סוג הרכב, מורכבות הצנרת וכו'. כלומר, המחיר אינו אחיד ומשתנה כתלות בפרמטרים שונים. בצמיגי אוריה יבואו לקראתכם גם במחיר ותקבלו רכב שנוסע בביטחה ותוכלו ללכת לישון עם אנחת רווחה כשאתם יודעים בוודאות שהכל בסדר.

  התקשרו עכשיו! 055-6623324

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט